Najlepsze wciąż przed nami

Okładka książki Najlepsze wciąż przed nami
Diana Palmer Wydawnictwo: HarperCollins Polska Seria: Sezon na miłość literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Sezon na miłość
The Best Is Yet To Come
HarperCollins Polska
2017-05-04
2010-03-22
Joanna Makowska
literatura dla kobiet romans miłość namiętność uczucia

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Książka godna polecenia dla osób które szukają lekkiej lektury. W środku nieodłączne elementy stylu pani Palmer - dziewica (w tym przypadku z odzysku), 10 lat starszy zabójczo przystojny kawaler i wzajemne podchody "kocha - nie kocha". Klasycznie z happy endem.

Nie tak dawno miałam pierwszy raz przyjemność czytać powieść Diany Palmer pt: "Ukryte uczucia". Książka zrobiła na mnie ogromne wrażenie, dlatego postanowiłam przeczytać i to jak najszybciej jakąkolwiek książkę tej autorki. Wybór padł na romans z serii Gwiazdy Romansu - "Najlepsze wciąż przed nami". To był na prawdę dobry wybór. Potrzebowałam relaksu, wytchnienia po poprzedniej lekturze i ciężkim dniu. Diana Palmer z pewnością mnie odprężyła i zapewniła przyjemną lekturę na długie jesienne popołudnie. Świetnie piszę o problemach, miłości, równocześnie zachowując idealne proporcje wszystkiego czym powinien cechować się dobry romans. Nie zemdliło, nie znudziło, a zainteresowało i zaspokoiło. To czego potrzebowałam generalnie dostałam, nawet więcej niż oczekiwałam. Upewniłam się, że Palmer ma styl, który mi odpowiada. Obawiam się, że nadejdzie niebawem Palmeromania...
Tym samym Dianę Palmer dopisuję do listy ulubionych autorów. Wiem, że wiele osób nie czyta romansów lub też nie przyznaje się do tego, ja czytuję, bo zwyczajnie tego potrzebuję. Czytam o miłości, bo lubię. Gdyby jednak ktoś szukał czegoś w tym stylu to polecam " Najlepsze wciąż przed nami", bo to świetna lektura na jedno popołudnie. Zapewnia relaks i odprężenie.

Dodaj cytat z książki Najlepsze wciąż przed nami