Najlepsze wciąż przed nami

Diana Palmer Wydawnictwo: HarperCollins Polska Seria: Sezon na miłość literatura obyczajowa, romans
The Best Is Yet To Come
2017-05-04
Joanna Makowska
Sezon na miłość
literatura dla kobiet romans miłość namiętność uczucia

Książka godna polecenia dla osób które szukają lekkiej lektury. W środku nieodłączne elementy stylu pani Palmer - dziewica (w tym przypadku z odzysku), 10 lat starszy zabójczo przystojny kawaler i wzajemne podchody "kocha - nie kocha". Klasycznie z happy endem.

1971

Nie tak dawno miałam pierwszy raz przyjemność czytać powieść Diany Palmer pt: "Ukryte uczucia". Książka zrobiła na mnie ogromne wrażenie, dlatego postanowiłam przeczytać i to jak najszybciej jakąkolwiek książkę tej autorki. Wybór padł na romans z serii Gwiazdy Romansu - "Najlepsze wciąż przed nami". To był na prawdę dobry wybór. Potrzebowałam relaksu, wytchnienia po...

• Harlequin
  • Diana Palmer
  • Palmer Diana
  • Romans
  • Romans
  • 2016

Dodaj cytat z książki Najlepsze wciąż przed nami