Światło w ciemności

Out of the Dark
kryminał, sensacja, thriller
Klaryssa Słowiczanka
koszmar przeszłość zaufanie sekta strach miłość uczucia sekrety

Wygląda na to, że polubiłam Sharaon Salę. Kilka latek przeleżała na mojej półce z książkami ale doczekała się sięgnięcia po nią. Przeczytałam w jeden dzień. Książkę czyta się bardzo szybko. Porusza wiele ważnych tematów: sekta, pedofilia, strach, poniżenie, wykorzystanie seksualne, ból, rozłąka, miłość, sprawiedliwość.

Świetna książka! Od początku do końca trzyma w napięciu.
Historia kobiety, która przeżyła w dzieciństwo największe piekło jakie można sobie wyobrazić...
Książka pełna smutku, cierpienia, nadziei, miłości i sprawiedliwości..

Smutna, zmuszająca do refleksji historia Jade Cochrane- odebranej ojcu przez matkę i grupę hippisów, skrzywdzonej dziewczynki. W całej tej katastrofie Jade poznaje prawdziwego przyjaciela(to za mało powiedziane), Rafaela. Niestety jego dni są już policzone. Ojciec Jade wznawia poszukiwania córki, wiecznej uciekinierki, która nie potrafi uciec przeszłości.

Przewspaniała książka ;D Kurcze czułam się jakbym oglądała film

Wspaniała fabuła i barwni bohaterowie. Uwielbiam twórczość tej autorki i zapewniam, że "Światło w ciemności" mnie nie zawiodło, wręcz przeciwnie: wprawiło w niesłychany zachwyt!
Polecam!

Pedofilia to jedna z najgorszych zakał naszego społeczeństwa. Najniebezpieczniejsze jest to, że zboczone umysły kryją w sobie pozornie przeciętni obywatele, lub wysoko postawione osobistości . Problem sekt jest znany od wielu lat. O takim właśnie środowisku jest powieść Sharon Sala „Światło w ciemności”. Autorka pokazuje bestialstwo oczami dwójki nastoletnich uciekinierów z...

Książka bardzo mi się podobała. Ciągle coś się działo, polecam :)

Bardzo ciekawa, wciągająca, z akcją.

Książka trzyma w napięciu. Dotyka wielu trudnych spraw, przez co fabuła jest niezwykle ciekawa. Chętnie do niej powrócę.

Fajna książka.

• Thriller/sensacja/kryminał
  • Chcę w prezencie
  • Sharon Sala
  • 2009
  • Ulubione/Perełki
  • 001. Domowa biblioteczka
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Światło w ciemności