Kup teraz - 17 ofert w cenie od 27.04 zł do 39.30 zł

Vital
dieta odżywianie zdrowie
zdrowie, medycyna
dieta odżywianie zdrowie

Okładka książki Dieta bez wyrzeczeń ubogowęglowodanowa Doris Muliar, Nicolai Worm
0,0
Dieta bez wyrz... Doris Muliar, Nicol...

Kolejne spojrzenie na zdrowe odżywianie, które tym razem mi pasuje. Książka tłumaczy metodę LOGI, która opiera się na jedzenie produktów o niskim indeksie glikemicznym. Można natomiast jeść tłuszcze i białka. Na końcu książki dołączonych jest sporo ciekawych przepisów

• Brak

Dodaj cytat z książki Zdrowe tłuszcze, dobre białka. Metoda LOGI