Clannad : Moments In A Lifetime

Barbara BennettNoel Duggan Wydawnictwo: Clannad Music, Appletree Press biografia, autobiografia, pamiętnik
Data 1. wydania:
angielski
Clannad Music, Appletree Press
muzyka Clannad Enya Irlandia Moya Brennan
biografia, autobiografia, pamiętnik
angielski
muzyka Clannad Enya Irlandia Moya Brennan

Na półkach: , , , ,

Obowiązkowa pozycja dla każdego fana zespołu Clannad. Szkoda, że po angielsku, ale za to ze wspaniałymi fotografiami. Mój egzemplarz udało mi się kupić na jednym z koncertów i dostać wszystkie 4 autografy" Marie, Ciaran'a , Padraig'a i Noel'a.

• 🏠 Posiadam
  • 🍂 Inne (biografie, reportaże itp.) nie beletrystyka
  • Biografie muzyków, etc.
  • 0-2014 💛🖤💔
  • ❤️ ❤️ Ulubione ❤️ ❤️