The Frozen Witch Book One

Odette C. Bell Wydawnictwo: Amazon Digital Services Cykl: The Frozen Witch (tom 01) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
Amazon Digital Services
czarownica witch
The Frozen Witch (tom 01)
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
czarownica witch

Jeżeli lubicie banalne książki o antypatycznej dziewczynie z ułomnością umysłu (wnioskuję to po powtarzających się dialogach z każdą kolejną postacią z jaką się ona spotyka), która podpadła jakiemuś bogowi, że nie pożegnała się z babcią przed jej śmiercią (sic!), to ta książka jest dla Was. Ja takich nie lubię i gdybym wiedziała na co się piszę to bym ominęła szerokim łukiem.

• 2017

Dodaj cytat z książki The Frozen Witch Book One