Wprowadzenie do filozofii

filozofia, etyka
2012-01-01
filozofia metafizyka logika etyka tomizm

To była wielka intelektualna przygoda, tym bardziej, że rzecz napisana przez Mistrzów wyśmienicie: prosto, barwnie, obrazowo, syntetycznie. A refleksja nad filozofią bezcenna. Bowiem filozofia:
(z greckiego umiłowanie mądrości - mądrość nie jest posiadaniem dużej ilości informacji na wiele tematów, ani też zdolnością do szybkiego wglądu intelektualnego w różne stany...

Szalenie ciekawe opracowanie poprowadzone przez wspaniałe indywidualności filozoficzne.

Materiał z filozofii przejrzyście opracowany. Niech ten klocek was nie przeraża. :) Mnie na początku trochę powalił na kolana, jednak dało się przeżyć :). Przejrzysty język i w miarę wszystko zrozumiałe. Nawet dla takiego filozoficznego laika jak ja.

• Filozofia
  • 2012
  • Wcześniejsze
  • Chcę w prezencie
  • Podręczniki i metodologia

Dodaj cytat z książki Wprowadzenie do filozofii