Na ścieżkach prawdy : wprowadzenie do filozofii

Jan Galarowicz Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe Papieskiej Akademii Teologicznej filozofia, etyka
83-85245-24-3
Wydawnictwo Naukowe Papieskiej Akademii Teologicznej
filozofia podręcznik filozofii etyka historia filozofii filozofowie wstęp do filozofii
filozofia, etyka
83-85245-24-3

Jak na razie najbardziej przystępne (a przy tym wyjątkowo rzetelne) opracowanie teorii i historii filozofii dla początkujących, z którym się zetknęłam. Bardzo polecam, zwłaszcza tym, którzy chętnie by się filozofią zainteresowali, ale nie do końca wiedzą jak i gdzie zacząć.

Dyskusje

• Filozofia
  • Sophia
  • Przeczytane w 2014
  • Naukowe
  • Chcę w prezencie
  • W kolejce do przeczytania
  • 2) Filozofia

Dodaj cytat z książki Na ścieżkach prawdy : wprowadzenie do filozofii