Figa tęskni za domem

Okładka książki Figa tęskni za domem Holly Webb
Okładka książki Figa tęskni za domem
Holly Webb Wydawnictwo: Zielona Sowa Seria: Zaopiekuj się mną! literatura dziecięca
literatura dziecięca
Zaopiekuj się mną!
Ellie the Homesick Puppy
Zielona Sowa
2015-10-09
2011-01-01
Jacek Drewnowski

lubię wszystkie zwierzaczki :)

lubię wszystkie zwierzaczki :)

Bardzo lubimy tą serię z synkiem na wieczorne czytanie jest idealna . W tej książce poznajemy figę małego psiaka który ma wiele przygód 🙂

Te książki były naprawdę śliczne, wzruszające i bardzo uwrażliwiały na zwierzęta. Dziadkowie mi je kupowali, kiedy byłam na początku podstawówki, i czytałam, zamiast się uczyć, haha.

Piękna opowieść o miłości labradorki Figi do małej Madzi, której nie straszne ani krowy, ani wędkarze.

Trzecie spotkanie z książką Holly Webb i trzeci wyciskacz łez. Oczywiście na patencie (jestem pod wrażeniem ile razy można napisać nieomal tę samą historię),ale znów dość zgrabnie napisana, czyta się szybko, nie męczy ani trochę. Do zasypiania wciąż seria idealna.

bardzo fajna

bardzo fajna

super

super

Na półkach: , , , , , , , , , , , ,

Ocena może zanizona, ale książka bardzo nudna i nie skończyłam jej czytać. Nie lubię Madzi w tym tomie. Głównym plusem jest okładka.

"Czy warto sięgnąć po tę książkę? To zależy. Jeśli do tej pory nie mieliście styczności z serią „Zaopiekuj się mną”, wówczas odpowiedź będzie brzmiała: tak i sądzę, że wam się ona spodoba. Wszak jest to opowieść o wielkiej miłości łączącej dziecko i jego zwierzęcego przyjaciela, a także o tęsknocie, kiedy przyjdzie im się nagle rozstać. Jeśli jednak czytaliście już któryś z poprzednich tomów z tej serii, historię Figi możecie sobie spokojnie podarować, bowiem nie znajdziecie w niej niczego nowego."

Cała recenzja na moim blogu:

Jedna z książek z najlepszej serii i najlepszej autorki. Duży druk i cudowna fabuła!!!

• Holly Webb
  • Zaopiekuj się mną
  • Dzieciństwo

Dodaj cytat z książki Figa tęskni za domem