Kuchnia wegetariańska. Smaki świata

2016-03-17
2016-03-17
PRZEPISY KUCHNIA WEGE WEGETARIANIZM

więcej Więcej

No i mamy ciekawostkę: autor zebrał przepisy z najróżniejszych stron świata i zestawił je w grupy potraw połączonych określonymi składnikami (tak, można napisać książkę w stylu "Nowej jadłonomii" z sensem). Ten nazwijmy to sobie "eksperyment" pokazuje, że wystarczy zmienić jeden składnik i dwie przyprawy, żeby otrzymać narodową potrawę kraju z drugiej półkuli.
Z jednej...

• 2018
  • Użytkowe - przemyt warzyw
  • Kucharskie/dietetyczne/przepisy
  • Książki kucharskie, kulinaria