Organizacje Wykładnicze- Dlaczego nowe organizacje są dziesięciokrotnie lepsze, szybsze i tańsze niż tradycyjne (i co zrobić z tą wiedzą)

Salim Ismail Wydawnictwo: Poltext biznes, finanse
Exponential Organizations
Marcin Kowalczyk
Poltext
Exponential Organizations
biznes, finanse
Marcin Kowalczyk

Okładka książki Organizacje wykładnicze Salim Ismail, S. Malone Michael, van Geest Yuri
0,0
Organizacje wy... Salim Ismail, S. Ma...

Ta książka dokonała przewrotu w moim postrzeganiu przyszłości organizacji. O ile do tej pory świadomy byłem pędu postępu technologicznego to nie dostrzegałem jak znacząco dotyka on świata biznesu, a fenomen wyceny firm takich jak Uber, Airbnb czy Instagram był dla mnie niezbyt jasny.

Ta pozycja znacząco przybliża zjawisko jakim są organizacje wykładnicze oraz daje masę...

• Startup
  • Biznesowe