Z Duchem (do) Teatru

Bajka
2017-03-22
2017-03-22
56 min.

Okładka książki Bajki nasenne Ada Augustyniak, Katarzyna Bajerowicz, Ewa Beniak-Haremska, Tomasz Broda, Iwona Chmielewska, Maria Concejo Iwankowicz, Joanna Concejo, Maria Dek, Zosia Dzierżawska, Emilia Dziubak, Nika Jaworowska-Duchlińska, Mauko Małgosia Korczak, Magda Kozieł-Nowak, Krystyna Lipka-Sztarbałło, Alessandra Michalska-Szwagierczak, Marek Niwald, Marta Niwald, Paweł Pawlak, Jola Richter-Magnuszewska, Robert Romanowicz, Joanna Rusinek, Marianna Sztyma, Elżbieta Wasiuczyńska, Daniel de Latour
Ocena 7,2
Bajki nasenne Ada Augustyniak, Ka...
Okładka książki Letni koncert. Czytam sobie. Poziom 2 Karolina Grabarczyk, Nika Jaworowska-Duchlińska
Ocena 6,5
Letni koncert.... Karolina Grabarczyk...
Okładka książki Aliaszka Magdalena Górska, Nika Jaworowska-Duchlińska
Ocena 8,0
Aliaszka Magdalena Górska, N...
Okładka książki Charcie harce Nika Jaworowska-Duchlińska, Marta Lipczyńska-Gil
Ocena 7,0
Charcie harce Nika Jaworowska-Duc...