Trifles

Susan Glaspell Wydawnictwo: D'arts publishing utwór dramatyczny (dramat, komedia, tragedia)
19 str. 19 min.
Data 1. wydania:
angielski
9780981967318
D'arts publishing
D'arts publishing
utwór dramatyczny (dramat, komedia, tragedia)
19 min.
angielski
9780981967318

Nietypowa opowieść detektywistyczna. Początek mnie nieco zniechęcił, ale później było zdecydowanie lepiej przy każdej stronie odkrywania subtelnych wskazówek. Męskiej ignorancji i kobiecej sprawiedliwości stało się zadość. Diabeł tkwi w szczegółach i o to chodzi w tej historii. Drobnostki, małe rzeczy... Obraz składa się z pojedynczych pociągnięć pędzla. Śpiew. Oko za oko.

• Ebook
  • Sztuki Teatralne