Odważ się na sukces

Okładka książki Odważ się na sukces
Ruben Gonzalez Wydawnictwo: Logos nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
The Courage to Succeed. Success Secrets of an Unlikely Three-time Olympian
Logos
2012-01-01
2012-01-01
Dariusz Bakalarz
Psychologia ekonomia motywacja sukces biznes finanse

Okładka książki Odkrycie. Jak stać się mistrzem w biznesie i w życiu Ruben Gonzalez, Matt Phillips
Ocena 5,0
Odkrycie. Jak ... Ruben Gonzalez, Mat...

Doskonała. Książka o determinacji w dążeniu do celu,historia trzykrotnego olimpijczyka. Szczerze polecam pozycja warta uwagi

Dodaj cytat z książki Odważ się na sukces