Rośliny pokojowe

Heide Günther Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk Seria: Ogrodnik amator flora i fauna
Zimmerpflanzen
flora i fauna
Tomasz Wolsan
Ogrodnik amator
rośliny pokojowe kwiaty rośliny

Zbiór porad dla początkujących odnośnie uprawy, pielęgnacji oraz rozmnażania roślin. Druga część to krótki spis roślin pokojowych, który pomoże trafnie dobrać odpowiednie gatunki do naszego mieszkania. Bogata w ilustracje, ciekawe informacje- zdecydowanie zajęła miejsce w mojej kolekcji

• Przyroda, ogrodnictwo, ziołolecznictwo, Kwiaty
  • Półka 2-2

Dodaj cytat z książki Rośliny pokojowe