Dyskusje o książce Trylogia

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Otwórz najbilższą książkę... (zajrzyj koniecznie)
Stworzyłem was takich, bo to jest to, co umiem. Etgar Keret " Nagle pukanie do drzwi"
19386
1 rok temu
Czytamy w weekend
Dziś:  Córeczka Córeczka A może jutro uda się zacząć  Wszystkie nasze tajemnice Wszystkie nasze tajemnice
3 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (MAJ 2020)
Ostatnio nic. A wcześniej zamówiłem książki takie jak:  Coś Coś  Człowiek, który spadł na ziemię Człowiek, który spadł na ziemię  Baśnie japońskie Baśnie japońskie
3 lata temu
Czytamy w weekend
znakomita narracja, na pewno nie będzie to stracony czas. Antysemityzm polski, Nowy Jork pod koniec lat 40. Schizofrenia, Holokaust.
5 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (LIPIEC 2018)
Mam do sprzedania kilka książek, stan IDEALNY,raz czytane. Cena od 10-19 zł,przy większym zakupie DUŻE RABATY LUB DARMOWA WYSYŁKA !! Zależy mi je szybko sprzedać, bo czeka mnie wyprowadzka na studia.WYSYŁKA W 24H OD ZAKUPU :) 1.Troje (http://lubimyczytac.pl/ksiazka/220783/troje) 2.Biografia Miley Cyrus...
5 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( Sierpień 2017 )
Łowca promocji, 4 tytuły (+ wysyłka) = 49,40 zł :D  Czarna ziemia. Holokaust jako ostrzeżenie Czarna ziemia. Holokaust jako ostrzeżenie  Carnivia. Bluźnierstwo Carnivia. Bluźnierstwo  Przypadki. Robert Janowski, jakiego nie znacie, w szczerej rozmowie z Marią Szabłowską
6 lata temu