Uzdrowienie. Boża miłość nie zna granic.

Mary Healy Wydawnictwo: WAM religia
religia
9788327711977
Piotr Musiewicz
uzdrowienie

Mary Healy na kartach swojej książki pisze o posłudze uzdrawiania w dwóch aspektach, po pierwsze leczenia ciała z różnych dolegliwości, po drugie uzdrawiania duszy z ran, fałszywych przekonań, złudzeń czy działania zła. Wyraźnie podkreśla, że wiara uzdrawia i dzieje się to dzisiaj, na naszych oczach, nie jest to wcale jakaś ukryta sprawa i nie jest to działanie marginalne....

• Beletrystyka zagraniczna
  • Z polecenia do kupienia

Dodaj cytat z książki Uzdrowienie. Boża miłość nie zna granic.