Oto uzdrowię ciebie

uzdrowienie charyzmaty
religia
978-83-61989-67-7
uzdrowienie charyzmaty

O jak ona mi dodała otuchy. Szczególnie teraz, w świecie pandemii koronawirusa.
Kazdy powinien ją przeczytać. Piekna, mądra i jakże życiowa książka.

O cierpieniu napisano książek wiele... jednak ta jest wyjątkowa w pewien sposób. Zawarte w niej świadectwa, zachęcenie do zmiany swojego myślenia o cierpieniu, skierowanie się na uzdrowienie od Boga to to co w tej książce bardzo mi się podobało. Dodatkowo książka jest bardzo fajnie zrobiona graficznie, zawiera wiele fragmentów z Pisma św., na których bazuje o.Witko. Bardzo...

Książka ta jest bezcenna. Dla wszystkich chorych, cierpiących i mających w domu osoby wątpiące w łaskę uzdrowienia.

Na półkach: , , , , , ,

Bardzo wartościowa książka, która dużo wyjaśnia i odpowiada na wiele pytań. Podręczny terapeuta na gorsze momenty w życiu.

Polecam!

• Religia
  • Religijne
  • Książka BUMERANG
  • Chrześcijańskie
  • Chcę kupić
  • Polskie
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Oto uzdrowię ciebie