Niezwykłe przygody błękitnego króliczka

Okładka książki Niezwykłe przygody błękitnego króliczka Jaques Thomas-Bilstein
Okładka książki Niezwykłe przygody błękitnego króliczka
Jaques Thomas-Bilstein Wydawnictwo: Debit opowieści dla młodszych dzieci
opowieści dla młodszych dzieci
Debit
1997-01-01
1997-01-01
Lucjan Iżakiewicz, Agnieszka Krywult

Okładka książki Przygody kota Filemona Sławomir Grabowski, Julitta Karwowska-Wnuczak, Marek Nejman
Przygody kota ... Sławomir Grabowski,...
Okładka książki Bajki Ezopa Adolf Born, Jiří Žáček
Bajki Ezopa Adolf Born, Jiří Žá...
Okładka książki Martusia i Gufi - tom 1 Joelle Barnabe, Anne Lansmanne
Martusia i Guf... Joelle Barnabe, Ann...

Ulubiona bajka z dzieciństwa. Do tej pory pamiętam jak sama sięgałam po nią z półki by chociaż obejrzeć obrazki. Ciocia przed zaśnięciem mi ją czytała na moją prośbę. Koniec końców znałam ją na pamięć. Cudowna bajka i wspaniała dla dzieci. Sama na 100% będę ją czytać moim w przyszłości.

Moja ulubiona książka z dzieciństwa, po prostu cudowna, bardzo kolorowa z pięknymi kolorami i świetną historią Króliczka który musiał pracować żeby np. kupić mamie tor na urodziny.Takie książki powinno się czytać dzieciom...Niestety moje młodsze rodzeństwo, porysowało mi tą piękną książkę mazakami i kredkami, jak tylko wrócę do domu to przeczytam sobie ją jeszcze raz :)

Poszukuję tej książki, chętnie od kogoś odkupię. Czy ktoś posiada ją jeszcze w stanie przynajmniej dobrym? Bardzo mi zależy na niej.

Kochana bajka z dzieciństwa! Muszę ją w wakacje przeczytać jeszcze raz, wspominam ją bardzo miło <3

• Dzieciństwo
  • Bajki
  • < przed 2010
  • Misiek - Chcę w prezencie
  • Z dzieciństwa i młodzieżowe

Dodaj cytat z książki Niezwykłe przygody błękitnego króliczka