Niezwykłe przygody błękitnego króliczka

literatura dziecięca
2007-03-29
Lucjusz Iżkiewicz
błękitny króliczek Kwiatuszek

Ulubiona bajka z dzieciństwa. Do tej pory pamiętam jak sama sięgałam po nią z półki by chociaż obejrzeć obrazki. Ciocia przed zaśnięciem mi ją czytała na moją prośbę. Koniec końców znałam ją na pamięć. Cudowna bajka i wspaniała dla dzieci. Sama na 100% będę ją czytać moim w przyszłości.

Kochana bajka z dzieciństwa! Muszę ją w wakacje przeczytać jeszcze raz, wspominam ją bardzo miło <3

Poszukuję tej książki, chętnie od kogoś odkupię. Czy ktoś posiada ją jeszcze w stanie przynajmniej dobrym? Bardzo mi zależy na niej.

Moja ulubiona książka z dzieciństwa, po prostu cudowna, bardzo kolorowa z pięknymi kolorami i świetną historią Króliczka który musiał pracować żeby np. kupić mamie tor na urodziny.Takie książki powinno się czytać dzieciom...Niestety moje młodsze rodzeństwo, porysowało mi tą piękną książkę mazakami i kredkami, jak tylko wrócę do domu to przeczytam sobie ją jeszcze raz :)

• Chcę w prezencie
  • Dzieciństwo
  • Dziecięce wspomnienia
  • Bajki
  • < przed 2010
  • Misiek - Chcę w prezencie

Dodaj cytat z książki Niezwykłe przygody błękitnego króliczka