Dyskusje o książce Bestia

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Pomocy, szukam książki :)
Witam, poszukuję książki młodzieżowej lub nawet dziecięcej, czytanej ponad 8 lat temu, której głównym bohaterem był młody chłopiec. W moich wspomnieniach pojawia się karczma na rozdrożu, gadający kot przy kominku, dziewczynka dokuczająca chłopcu (pamiętam, że zjadła mu śniadanie ;d). Nie jestem pewna ale wydaje mi się też, że bohater ten podróżował statkiem i właśnie...
24 tyg. temu
Straszny horror
Edward Lee Czachowa
3 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( Sierpień 2017 )
Łowca promocji, 4 tytuły (+ wysyłka) = 49,40 zł :D  Czarna ziemia. Holokaust jako ostrzeżenie Czarna ziemia. Holokaust jako ostrzeżenie  Carnivia. Bluźnierstwo Carnivia. Bluźnierstwo  Przypadki. Robert Janowski, jakiego nie znacie, w szczerej rozmowie z Marią Szabłowską
6 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (IV kwartał 2014)
Trochę kupione i trochę w prezencie :D  Chłopcy 3. Zguba  Na wojnie nie ma niewinnych  Krwawy Węzeł  Nikt  Pirat  Sekretny układ  Supersmutna i prawdziwa historia miłosna
9 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (III kwartał 2014)
moje lektury na ten semestr (znaczy te co już zaczełam)  Idee chemii kwantowej Idee chemii kwantowej  Biochemia Harpera ilustrowana Biochemia Harpera ilustrowana
9 lata temu
Pokazuje 6 z 9