Dyskusje o książce Boska Nefretete

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Szukam książek o tematyce mitologii oraz historii starożytnej
Seria Wiek Złych Rządów Chadbourna. Dzieje się współcześnie, ale wszystko obraca się wokół mitologii irlandzkiej/celtyckiej. Są Tuatha de Danaan, Fomorianie itd. Ysabel Kaya Guya Gavriela. Też współcześnie, ale akcja obraca się wokół pojawienia się starożytnych Rzymian w Prowansji i mitologii celtyckiej (druidzi i ich magia, wzmianki o celtyckich bogach).
2 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Październik 2020)
 Śladami Uczestników pierwszej jeleniogórskiej wyprawy w Himalaje - Annapurna South 1979 Śladami Uczestników pierwszej jeleniogórskiej wyprawy w Himalaje - Annapurna South 1979
3 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Lipiec 2018)
 Paradyzja Paradyzja Moje pierwsze science-fiction.  Zupa z jeża Zupa z jeża
5 lata temu
19640
6 lata temu
Czytamy w weekend
To ciekawe, że spodobała Ci się książka. Dla mnie relacje w postaci dzienniczka i brak dialogów były po prostu nudne. Może też miałem o tej powieści inne wyobrażenie - spodziewałem sę czegoś bardziej epickiego, ukazującego ogrom kosmosu i wyobcowanie na tajemniczej planecie, a nie zapisków z dziennika małego chemika, opisującego swoje nieudane eksperymenty. I jak...
6 lata temu
Wymienię/Sprzedam(Kwiecień 2017)
JEST JUŻ NOWY, MAJOWY WĄTEK WYMIANKOWO - SPRZEDAŻOWY :)
7 lata temu