This Modern Love

angielski
Century
literatura faktu
angielski

Bardzo przyjemna lektura. Bardzo miło się czytało. Z całą pewnością sięgnęłabym po nią ponownie. Wszystkim bardzo polecam.

Swojego rodzaju szkatułka wypełniona listami na trzy etapy miłości. Poruszająca, rozgrzewająca serce i duszę.

"This modern love" jest zdecydowanie jedna z tych książek, o których z góry wiadomo, że będzie wspaniała. Rzadko mam aż takie przeczucie. Wolę nie oczekiwać za wiele od lektury, bo wtedy zwykle się zawodzę. W tym przypadku było inaczej. "This modern love" jest fantastyczna. Do bólu porusza - wywołuje łzy, momentami śmieszy, ale i przytłacza prawdą...

Całość dostępna jest...

• Chcę kupić