Chomiki

chomiki drobne ssaki zwierzęta domowe
flora i fauna
Zwierzęta w Twoim Domu
chomiki drobne ssaki zwierzęta domowe

Jak dotad najlepsza książka o chomikach, jaką czytałam. Autorka, pisząc tę- wcale nie tak grubą książkę (102 strony), zawarła w niej wszystko to, co niezbedne, i jeszcze wiecej. Ponadto z każdej strony można wyczuć sympatię Pani Taborskiej dla tych małych gryzoni- co sprawia, że przyjemniej się czyta.
Zacznijmy może od tego, ze książka porusza zagadnienie chowu i hodowli...

Ok nauczyłam się jak sklejać akwarium ;3

dla wszystkich hodowców:) przeczytałam z ciekawości, gdyż chomiki są moją największą pasją od ponad połowy mojego życia:)nic nowego się nie dowiedziałam ale fajnie się czyta;)

• Wielokrotnie czytane/słuchane
  • Zwierzęta