Nie pokazuj szefowi

Wydawnictwo Sophisti BOOKS
biznes praca korporacja marka
poradniki
biznes praca korporacja marka

Fajna książka, dla tych, którzy przechodzą lub przeszli korporacyjną rzeczywistość. Historie z życia wzięte. Można poczuć, że nie tylko ciebie ta absurdalność dotyczy. Dobrze się czyta i można się ubawić. Nie dla tych, którzy oczekują, że poradnik z przymróżeniem oka zmieni ich życie.

Książka jest chaosem. Rozdziały tematycznie przemieszane. Słownictwo - korponowomowa, wtrącenia angielskie, dziwne powiedzonka, czyta się to średnio. Rady autorki są miejscami śmieszne: palenie papierosów jest przydatne w pracy w korpo, albo buty są kluczowe, nie mogą być z sieciówki. I widać sporą niekonsekwencję, raz karze być korporacyjną suką, parę rozdziałów dalej mówi...

• Przeczytane 2016

Dodaj cytat z książki Nie pokazuj szefowi