Barracuda 945

Patrick Robinson Wydawnictwo: Rebis Cykl: Admirał Arnold Morgan (tom 6) kryminał, sensacja, thriller
Rebis
Admirał Arnold Morgan (tom 6)
kryminał, sensacja, thriller
2004-01-01

To moje pierwsze spotkanie z techno-thrillerem tego autora i raczej ostatnie. mimo że sama tematyka mnie bardzo ciekawi, jestem wielkim fanem m.in. powieści Polowanie na czerwony październik, to w Barracudzie ilość technicznych szczegółów zabija płynność czytania. Poza tym autor momentami staje się nie pisarzem a dokumentalistą, specjalistą od geopolityki. I to jest mój...

Bardzo dobrze napisany thriller. Świetna dynamika, niebanalni bohaterowie, zaskakujące zwroty akcji, nie brakuje humoru, który wpleciony został w skomplikowane polityczne wątki.

jednej strony mądra a z drugiej tak naiwna. pomysł na rodzaj działań jak prawdziwa instrukcja ale ta łatwość wykrywania ,cudowność łączenia faktów i wszystko wiedzący jajogłowi aż męczą. w treści śmieją się z Clintona i nie chodzi o Monie Lewinsky. humor na plus

• Sensacja
  • Thriller/sensacja/kryminał