rozwińzwiń

Polska z dzieckiem

Okładka książki Polska z dzieckiem praca zbiorowa
Okładka książki Polska z dzieckiem
2016-01-01

Ładowanie Szukamy ofert...

Patronaty LC

Mogą Cię zainteresować

Pozwolę sobie jako pierwszej dodać opis książki.

Jak zaplanować udany urlop z dzieckiem i przeżyć? Z przewodnikiem "Polska z dzieckiem" to proste! Przedstawiamy najciekawsze miejsca dla całej rodziny, w których nikt nie będzie się nudził - rodzinne parki rozrywki, wioski wikingów, Indian i hobbitów, kowbojskie miasteczka, nowoczesne multimedialne muzea, parki linowe, aquaparki, ogrody zoologiczne i rezerwaty zwierząt, planetaria, parki dinozaurów, podziemne trasy turystyczne i setki innych atrakcji.
➡️ Setki atrakcji dla dzieci w różnym wieku
➡️ Miejsca, w których nie można się nudzić
➡️ Ciekawe imprezy i największe parki rozrywki

W dobie Internetu wszystko można znaleźć samemu i mogłoby się wydawać, że taki przewodnik to zbędny zakup. Ale ja, jako matka dwóch chłopców: 2,5 oraz 4 letnich urwisów, jestem tą książką ZACHWYCONA. Wszystko, co chciałabym wiedzieć, a musiałabym wyszukać, mam w jednym miejscu: króciutki opis miast oraz opis atrakcji i ciekawych miejsc, które się w nich znajdują, adresy, telefony, godziny otwarcia, wskazówki jak dojechać w dane miejsce, informacje o tym, czy dane miejsce zwiedza się z przewodnikiem czy bez oraz czy potrzebna jest wcześniejsza rezerwacja, restauracje oraz hotele z orientacyjnymi cenami za dobę za pokój 2-osobowy (ceny wahają się od 60 do ponad 400 zł). I mimo tego, że niektóre informacje mogą (ale nie muszą) być już nieaktualne (przewodnik ma ponad 3 lata),to bardzo serdecznie polecam go rodzicom małych i tych troszkę starszych dzieci. Jak dla mnie to niezastąpiona skarbnica "wiedzy wycieczkowej."
Jedno zastrzeżenie: wg mnie brakuje niektórych atrakcji (szczególnie uboga jest sekcja Bieszczad),które istniały w momencie powstawania przewodnika, a nie zostały umieszczone w książce, np.:
1. Muzeum Figur Woskowych w Międzyzdrojach (https://www.miedzyzdroje.com/atrakcje/muzeum-figur-woskowych-w-miedzyzdrojach-1076)
2. wesołe miasteczko w Krynicy Morskiej
(https://www.krynicamorska.pl/lunapark1)
3. Plenerowe Centrum Rozrywki w Papowie Toruńskim
(http://plenerowe.magicznatecza.pl/)
4. tężnie w Inowrocławiu - wg mnie dużo lepsze niż w Ciechocinku, bardziej kameralne i spokojne, z możliwością wejścia na górę tężni (http://www.solanki.pl/pl/teznie-i-park)
5. oraz wspomniane wyżej, nieco "pokrzywdzone" Bieszczady: Chatka Wariatka oraz dmuchane zamki rozstawiane tuż obok niej w okresie wakacyjnym w Uhercach Mineralnych (http://www.chatkawariatka.pl/)
6. drezyny rowerowe w Uhercach Mineralnych
(http://www.drezynyrowerowe.pl/pl/)
7. Ogród Biblijny i ośrodek Caritasu w Myczkowcach (http://caritas.rzeszow.pl/osrodki/osrodek-wypoczynkowo-rehabilitacyjny/)
8. zapora wodna w Myczkowcach (https://podkarpackie.travel/pl/atrakcje/zapora-wodna-w-myczkowcach)
9. szybowisko w Bezmiechowej (https://www.podkarpackie.travel/pl/atrakcje/szybowisko-w-bezmiechowej)
10. ruiny klasztoru w Zagórzu (http://www.twojebieszczady.net/warto/karmel.php).

Pozwolę sobie jako pierwszej dodać opis książki.

• Turystyka
  • Inne
  • Poradniki
  • Moje moje
  • Dziecko
  • Przewodniki

Dodaj cytat z książki Polska z dzieckiem