Wycieczka do lasu. Biblioteczka przedszkolaka

Okładka książki Wycieczka do lasu. Biblioteczka przedszkolaka
Anna Wiśniewska Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk Seria: Biblioteczka przedszkolaka opowieści dla młodszych dzieci
24 str. 24 min.
opowieści dla młodszych dzieci
Biblioteczka przedszkolaka
Firma Księgarska Olesiejuk
2015-01-01
2015-01-01
24 min.

Nie martwcie się, jeżeli warunki atmosferyczne powstrzymują Was przed wycieczką do lasu!
Nam udało się na nią wybrać, a to za sprawą pięknie wydanej książki z serii #biblioteczkaprzedszkolaka.

Na 24 pięknie zilustrowanych stronach znajdziecie zwięzły tekst, zrozumiały dla dzieci w wieku przedszkolnym. Taka konstrukcja książeczki daje duże pole do rozmów z dzieckiem, pogłębiających jego zainteresowanie leśną tematyką.

Dzięki tej publikacji można poczuć się jakby realnie było się w głębi lasu blisko jego mieszkańców.
Dzieci poznają rośliny oraz zwierzęta leśne i ich zwyczaje.

Dodaj cytat z książki Wycieczka do lasu. Biblioteczka przedszkolaka