Katechizm libertyński

libertynizm
inne
10/17
libertynizm

Raczej ciekawostka historyczna. W towarzystwie można zabłysnąć ironicznie przeczytanym Katechizmem Libertyńskim... Nie każdy wie, co zawiera w sobie.

Od bierzmowania mam szczególną awersję do katechizmów - i chociaż tematyka tego katechizmu nieco jest mi nieco bliższa niż zagadnienia poruszane przez jego katolickich "krewniaków".
Nie ukrywam, że głęboko cieszy mnie i raduje dekadencka perwersja zestawienia katolickiego "dyskursu" z libertyńską tematyką, jednak zawiodą się ci, którzy w tej książeczce poszukiwać będą...

• 2019
  • 2017
  • 3.6 Żuczkowe
  • Smakołyki - eleganckie perwersje
  • Chcę w prezencie
  • TEMAT: Popularnonaukowe
  • Dostałam w prezencie 🎁
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Katechizm libertyński