Poradnik zbieracza ziół

Okładka książki Poradnik zbieracza ziół
Jadwiga KwaśniewskaJózef Skulimowski Wydawnictwo: Wydawnictwo Przemysłu Lekkiego i Spożywczego flora i fauna
flora i fauna
Wydawnictwo Przemysłu Lekkiego i Spożywczego
1956-01-01
1956-01-01
zioła rośliny ziołolecznictwo fitoterapia

Okładka książki Zbieramy zioła Jadwiga Kwaśniewska, Krystyna Mikołajczyk
Ocena 6,0
Zbieramy zioła Jadwiga Kwaśniewska...
Okładka książki Wszyscy zbieramy zioła Jadwiga Kwaśniewska, Krystyna Mikołajczyk
Ocena 0,0
Wszyscy zbiera... Jadwiga Kwaśniewska...

2002

To stare wydanie najpierw zachwyca ładnymi, dużymi planszami, by na koniec doprowadzić do łez, ponieważ ilustracje stają się coraz mniejsze. Dlaczego?

Dodaj cytat z książki Poradnik zbieracza ziół