Thomas Sheridan Wydawnictwo: Lulu.com historia
historia
angielski
Trzecia Rzesza Thule psychologia okultyzm magia

Na półkach: , , , ,

Książka napisana w niezwykły sposób, skupiająca się przede wszystkim na aspektach psychologicznych, które miały związek z powstaniem ruchu nazistowskiego oraz jego sukcesem w drodze ku władzy. Jest to niesamowita podróż zabierająca nas w najbardziej mroczne zakamarki teutońskiej duszy. Duszy, której pierwotne instynkty przez długie lata były spętane jak Fenrir, dopóki nie...

• Psychologia
  • Ezoteryka