Wielka Księga Przepowiedni - Nostradamus i inni wizjonerzy

Karolina Chrzanowska Wydawnictwo: Kleks ezoteryka, senniki, horoskopy
837194084X
Kleks
nostradamus przepowiednia horoskop zodiak przyszłość runy chiromancja astrologia numerologia
ezoteryka, senniki, horoskopy
837194084X

Będąc młodsza znalazłam tę książkę przypadkowo gdzieś na strychu u babci. To sprawiło, że Wielka Księga od samego początku wydawała mi się być jedną z tych tajemniczych dzieł, do których dostęp mają tylko nieliczni - ach, ta dziecięca wyobraźnia. Księga sama w sobie jest bardzo ciekawa, szczególnie jeśli potraktujemy ją z przymrużeniem oka. Polecam.

• 52 książki 2016