Wolność i prawo

Okładka książki Wolność i prawo
Bruno Leoni Wydawnictwo: Wydawnictwo Nieoczywiste nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Freedom and the Law
Wydawnictwo Nieoczywiste
2016-05-01
2016-05-01
Janusz Stawiński

Książka Leoniego to dobre wprowadzenie do koncepcji prawa precedensowego. W kilku wykładach autor przedstawia różnice między brytyjską a kontynentalną tradycją tworzenia prawa i stara się przekonać czytelnika do wyższości pierwszej z nich.

Dodaj cytat z książki Wolność i prawo