Wolność i prawo

Bruno Leoni Wydawnictwo: Wydawnictwo Nieoczywiste nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Freedom and the Law
Janusz Stawiński
Wydawnictwo Nieoczywiste
Freedom and the Law
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Janusz Stawiński

Książka Leoniego to dobre wprowadzenie do koncepcji prawa precedensowego. W kilku wykładach autor przedstawia różnice między brytyjską a kontynentalną tradycją tworzenia prawa i stara się przekonać czytelnika do wyższości pierwszej z nich.

• Prawo
  • Krótkie
  • Ekonomia / Polityka
  • Polityka-Ustrój-Filozofia
  • Chcę w prezencie
  • Wolnościowe

Dodaj cytat z książki Wolność i prawo