Kuchnia góralska. Polska kuchnia regionalna

Okładka książki Kuchnia góralska. Polska kuchnia regionalna
praca zbiorowa Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk Seria: Polska Kuchnia Regionalna kulinaria, przepisy kulinarne
kulinaria, przepisy kulinarne
Polska Kuchnia Regionalna
Firma Księgarska Olesiejuk
2015-10-16
2015-10-16
kuchnia góralska kuchnia regionalna kulinaria przepisy przepisy kulinarne

Książka ku mojemu zdziwieniu nie okazała się " tylko " książką kucharską. :) Pierwsze 22 strony są przepełnione długim i bardzo ciekawym tekstem o oczywiście Górach naszej pięknej Polski. Historia przeplatana cudownymi zdjęciami i ciekawostkami powoduje uczucie, jakby człowiek czytając - był już na miejscu, albo chociaż zapragnął tam być. Nagle nachodzi człowieka nieodparta ochota na tenże klimat. W tych początkowych stronach zostało zawarte wszystko w pigułce, bez pominięcia choćby najmniejszych rzeczy. Jestem bardzo zadowolona, z tego, że trafiłam na tą książkę. Format prawie taki jak A4, twarda okładka, śliski papier dają dużą wygodne i komfort czytania. Książka nie byłą droga a godna uwagi. W dobie Internetu naprawdę robi dobrą robotę! Szczerze polecam i zachęcam do zakupu. Idealnie nadaje się na prezent!
Co do samych przepisów: jest ich wiele i to naprawdę mega różnych! Z każdej dziedziny coś się znajdzie. Są to przepisy łatwe i proste a także nieco bardziej wymagające. Czas przygotowania różni się w zależności od przepisu, ale na stanie w garach cały dzień nikt nie będzie narzekał! Ja nie lubię gotować i robię to rzadko, z tą książką zaczęłam robić to częściej i z ochotą. Małe prawdopodobieństwo aby coś się nie udało - poważnie :) Tą książkę uważam za jedną z pereł kuchni polskiej regionalnej. Wyroby z tej książki są pyszne!

Dodaj cytat z książki Kuchnia góralska. Polska kuchnia regionalna