Legendarna Obsługa Klienta. Troska jest najważniejsza

biznes, finanse
MT Biznes
2014-06-05
2014-06-05

Jest to 180 stronnicowa reklama usług szkoleniowych. Czyta się jak książkę dla dzieci. Temat ciekawy i często pomijany. Może służyć jako wstęp lub lektura na ostrego kaca.

Szkoda pieniędzy, czasu energii. Wyłącznie dla leni, którzy nie mają czasu na czytanie oraz rozwój.

krótka i treściwa, każda lekcja poparta praktycznym przykładem. Troska jest najważniejsza! Jeśli do tej pory podejście do klienta nie było najlepsze - po tej książce na pewno to się zmieni ;) Jeśli zależy wam na dobrej obsłudze - polecam wykłady Marka Bernaciaka ;p

krotka ksiazka, która przypomina podstawowe kwestie z zakresu obslugi klienta. na tyle podstawowe, ze niestety często zapomniane.
wartościowa lekutra dla każdego kto pracuje z ludźmi

dla mnie bardzo drażniący był amerykański styl i język książki (sukces/awans/ciężka praca/bycie managerem jako marzenia z górnej półki etc.)

wartościowa lekutra dla każdego kto pracuje z ludźmi

Zastanawiałam się nad oceną. Książka "dobra". Ani mniej, ani więcej. Raczej niczego nie odkrywa, czyta się czasem opornie. Ale przedstawia proste prawdy o obsłudze klienta, o których czasem zapominamy.

Ksiazka bardzo slaba. Zarowno tresc jak i forma byly kiepskie. Oprocz doslownie jednego zdania, nie wynioslem z tej ksiazki nic specjalnego.

Dodaj cytat z książki Legendarna Obsługa Klienta. Troska jest najważniejsza