Legendarna Obsługa Klienta. Troska jest najważniejsza

Okładka książki Legendarna Obsługa Klienta. Troska jest najważniejsza Ken Blanchard, Kathy Cuff, Vicki Halsey
Okładka książki Legendarna Obsługa Klienta. Troska jest najważniejsza
Ken BlanchardKathy Cuff Wydawnictwo: MT Biznes biznes, finanse
biznes, finanse
MT Biznes
2014-06-05
2014-06-05

krótka i treściwa, każda lekcja poparta praktycznym przykładem. Troska jest najważniejsza! Jeśli do tej pory podejście do klienta nie było najlepsze - po tej książce na pewno to się zmieni ;) Jeśli zależy wam na dobrej obsłudze - polecam wykłady Marka Bernaciaka ;p

Ksiazka bardzo slaba. Zarowno tresc jak i forma byly kiepskie. Oprocz doslownie jednego zdania, nie wynioslem z tej ksiazki nic specjalnego.

krotka ksiazka, która przypomina podstawowe kwestie z zakresu obslugi klienta. na tyle podstawowe, ze niestety często zapomniane.
wartościowa lekutra dla każdego kto pracuje z ludźmi

dla mnie bardzo drażniący był amerykański styl i język książki (sukces/awans/ciężka praca/bycie managerem jako marzenia z górnej półki etc.)

wartościowa lekutra dla każdego kto pracuje z ludźmi

Zastanawiałam się nad oceną. Książka "dobra". Ani mniej, ani więcej. Raczej niczego nie odkrywa, czyta się czasem opornie. Ale przedstawia proste prawdy o obsłudze klienta, o których czasem zapominamy.

Szkoda pieniędzy, czasu energii. Wyłącznie dla leni, którzy nie mają czasu na czytanie oraz rozwój.

Jest to 180 stronnicowa reklama usług szkoleniowych. Czyta się jak książkę dla dzieci. Temat ciekawy i często pomijany. Może służyć jako wstęp lub lektura na ostrego kaca.

Książka bardzo słaba. Nie wyciągnąłem z niej nic. Całe szczęście cienka, wiec nie straciłem dużo czasu

• Biznes
  • Woblink