Kup teraz - 3 oferty w cenie od 6.99 zł do 21.25 zł

Droga do piekła

Nominacja w plebiscycie 2016
Przemysław Piotrowski Wydawnictwo: Videograf kryminał, sensacja, thriller
Videograf
detektyw dziennikarka piekło poszukiwanie prawdy śledztwo śmierć thriller zabójstwo zagadka kryminalna zło
kryminał, sensacja, thriller
Inne

Zaskakujące zakończenie, ale sama książka trochę zbyt brutalna. Jak ktoś lubi dużo krwi i okrucieństwa to pozycja w sam raz dla niego

Początek mnie zaskoczył totalnie, na plus. Szybka akcja, mocno brutalnie, ale to dodatkow podkręcało całą historię, czytałem z wypiekami na twarzy, co będzie dalej. Główne postacie bardzo dobrze zbudowane, z charakterem, mające sowje wady i zalety, wiarygodne, a to podstawa, żeby wsiąknąć w powieść. Cała książka jest dobrze zobrazowana, jeżeli tak mogę powiedzieć, czytając...

Mocna powieść.

petarda! ale do pewnego momentu, niestety... duży ale zmarnowany potencjał. pod koniec, jakby zabrakło pomysłu jak to wszystko spiąć klamrą i ciekawie zakończyć, szkoda

Mocna , brutalna , drastyczna . Tak można opisać ta książkę w kilku słowach. Nie jest to horror , mimo że może się tak wydawać. Pokazuje ona , że pieniądze otwierają wiele drzwi, zakazanych . Jak daleko można się posunąć , myśląc że jest się bezkarnym ?Zawsze znajdą się chętne osoby by zobaczyć coś nowego , drastycznego. Możliwość by wziąść udział w takim wydarzeniu...

Czytam różne opinie
Ja przychylam się do osób pozytywnie oceniających książkę
Mocna i cieszę się że wpadła w moje ręce

Dobry materiał na film sensacyjny klasy B .

Początek rewelacyjny ale gdy akcja zmieniła tor w kierunku nierzeczywistych opisów piekła - odpuściłam. To moja druga w życiu książka, której nie przeczytam do końca.

Piotrowski jest kolejnym moim odkryciem.
Polecam.

1915

Niestety przeszarżowane. A mogłaby być z tego niezła rozrywka pod warunkiem przymknięcia oka na niedorzeczności - bo w warstwie samej fabuły widzę dużą przesadę. W momencie kiedy akcja utraciła związek z jakimkolwiek prawdopodobieństwem, książka straciła dla mnie urok, bo nie mogłam już pozbyć się poczucia, że czytam brednie. Szkoda.
Nie mam również nic przeciwko dosadnemu...

• Horror
  • 2021
  • Do kupienia
  • 2018
  • Egzemplarz recenzencki

Dodaj cytat z książki Droga do piekła