O sztuce rządzenia według Mozi, Mengzi, Xunzi, Han Feizi

Han FeiziMencjusz (Mengzi) Wydawnictwo: Wydawnictwo Akademickie Dialog Seria: Czytanki orientalne filozofia, etyka
治國之道
Małgorzata Religa
Wydawnictwo Akademickie Dialog
myśl chińska cywilizacja chińska kultura Chin polityka sztuka rządzenia Chiny Daleki Wschód filozofia chińska sinologia
治國之道
Wydawnictwo Akademickie Dialog
filozofia, etyka
Małgorzata Religa
Czytanki orientalne

Okładka książki O dobrym władcy mędrcach i naturze ludzkiej Mencjusz (Mengzi), Xunzi
Ocena 7,8
O dobrym władc... Mencjusz (Mengzi), ...
Okładka książki Aforyzmy chińskie Konfucjusz (Kong Fuzi), Lao Tsy (Laozi), Lie-cy (Liezi), Mencjusz (Mengzi), Mocjusz (Mozi), Shang Yang, Sima Qian, Wang Chong, Yang Zhu (Yangzi)
Ocena 7,2
Aforyzmy chińskie Konfucjusz (Kong Fu...