Kazusy z prawa cywilnego. Materiały do ćwiczeń Wydanie: 2

Okładka książki Kazusy z prawa cywilnego. Materiały do ćwiczeń Wydanie: 2
Joanna Kuźmicka-Sulikowska Wydawnictwo: C. H. Beck nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
C. H. Beck
2015-01-01
2015-01-01

Okładka książki Prawo cywilne. Część ogólna i zobowiązania. Wykład w formie pytań i odpowiedzi Joanna Kuźmicka-Sulikowska, Monika Tenenbaum-Kulig
Ocena 0,0
Prawo cywilne.... Joanna Kuźmicka-Sul...