Andrzej Woyciechowski: Moje Radio Zet

Okładka książki Andrzej Woyciechowski: Moje Radio Zet
Krzysztof DubińskiIwona Jurczenko-Topolska Wydawnictwo: Muchomor biografia, autobiografia, pamiętnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
Muchomor
2015-10-22
2015-10-22

Świetnie przeprowadzony wywiad, sporo kulis z pierwszych lat istnienia Radia Zet. Może trochę brakuje takiego jakiegoś epilogu, ale wydaje mi się, że to takie założenie miało być.

Dodaj cytat z książki Andrzej Woyciechowski: Moje Radio Zet