Złodziejka luster

Okładka książki Złodziejka luster
Pierdomenico Baccalario Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk Cykl: Sklepik Okamgnienie (tom 4) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Sklepik Okamgnienie (tom 4)
La ladra di specchi
Firma Księgarska Olesiejuk
2016-02-03
2016-02-03

więcej Więcej

Moja córka pokochała Finleya McPhee od pierwszej części. Kwestią czasu było kiedy sięgniemy po kolejną odsłonę Sklepiku Okamgnienie. Zdecydowanie nie zawiodła nas kolejna przygoda młodych bohaterów.
Tym razem rodzina Lilych wraz z Dougiem, udaje się na spotkanie z resztą klanów magicznych sklepikarzy. Jednak spotkanie zostaje przerwane przez ...Askella.
Czy Finley zdoła...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Chyba każdy z nas marzył jako dziecko o odwiedzeniu magicznego sklepu. Pełnego magicznych przedmiotów, których nie sposób było sobie nawet wyobrazić. Do takiego sklepiku zabiera nas Pierdomenico Baccalario wraz z Finley'em.
[...]
Cała recenzja na mojej stronie:

Z kilkutomowymi opowieściami często bywa tak, że im dalej tym gorzej...na szczęście tutaj Drogi Czytelniku sytuacja jest zupełnie odwrotna! Każda kolejna część opowiadająca o losach Finleya jest lepsza od poprzedniej. Nawet nie zorientowałam się kiedy dotarłam do ostatniej strony. Od początku mamy wartką akcję, zagadki i pełno upchanej po kątach magii. Nie brakuje w niej...

Na półkach: , , , ,

Super! Może początek trochę nudny ale akcja się kręci i są dziwne jej zwtoty. Może tobie też się podobała

Sklepik Okamgnienie w czwartej odsłonie. Z okropną ilustracją na obwolucie i z prześlicznie zaprojektowaną okładką. Kolejna przygoda Finleya, Aiby i ich czworonożnego towarzysza Gałgana. Choć tym razem dzieci zostają rozdzielone. Aiby wraz z ojcem udaje się na zebranie magicznych rodzin sklepikarzy. Niestety, podczas spotkania powraca ich arcywróg - Askell. Finley musi...

• Chcę w prezencie
  • 2016
  • 2016
  • Zasiadają w domu
  • Do kupienia
  • Młodzieżówki

Dodaj cytat z książki Złodziejka luster