Skradziony obraz

Pierdomenico BaccalarioAlessandro Gatti Wydawnictwo: Zielona Sowa Cykl: Na tropie sensacji literatura dziecięca
Lo strano caso del ritratto fiammingo
Na tropie sensacji
literatura dziecięca
Oskar Styczeń
Na tropie sensacji powieść młodzieżowa włoska

Dziecięcy kryminał, bardzo wciągający. Miła perspektywa i odskocznia. Kto nie przekonany ten przeczyta.

Książka ,, Skradziony obraz " była całkiem niezła, choć uważam, że inna część ,, Kieliszek trucizny " była dużo ciekawsza. Może wydaje mi się tak, ponieważ lubię kryminały, a wspomniana wcześniej książka moim zdaniem była bardziej kryminalna.

Trzecia i ostatnia odsłona prywatnych śledztw prowadzonych przez grupke detektywów-amatorów z paryskiej kamienicy. Po długim okresie posuchy zabueraja sie oni za rozwiązanie kolejnej zagadki. Tempo niesamowite. Nieskromnie przyznam iż dopiero ten tom pozwolił mi domyśleć się deko wcześniej kto popełnił zbrodnie i z jakich powodów i jaki będzie finał ksiązki. Ale i tak...

Czasami warto przeczytać książkę dla dzieci. Choćby tak dla odmóżdżenia, żeby przypomnieć sobie dawne czasy. Ale dobrze by było, gdyby choć raz trafiła się książka i dla dzieci, i dla dorosłych. A takiej ze świecą szukać.

W słynnej galerii sztuki dochodzi do włamania. Ale, co dziwne, ginie tylko jeden, nic nie warty obraz. Podczas próby wyjaśniania tej dziwnej kradzieży...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Cudowna jak każda z serii. Wspaniała i trzymająca w napięciu historia. Polecam i czekam na więcej.

Najgorsza z tej serii! Nie można się połapać.. tutaj obraz, nagle morderstwo, jakieś perfumy.. za dużo. Jak dla mnie - nie udane. Tę opinię podziela też moja koleżanka.

Tą książkę czytałam jako drugą z tej serii a pierwszą kieliszek trucizny bardziej mi się podobał kieliszek trucizny choć tą książkę też warto przeczytać

Na półkach: , , , , , , ,

Świetna książka, którą każdy fan powieści sensacyjnych dla młodzieży powinien przeczytać.

„Skradziony obraz” to już trzeci tom przygód grupy niezwykłych detektywów-amatorów z zaułka Woltera w Paryżu. Tym razem przed naszymi bohaterami stoi nie lada wyzwanie, próbują rozwiązać zagadkę pewnego obrazu, skradzionego z jednej z paryskich galerii sztuki. W tej niby banalnej sprawie nie byłoby nic dziwnego, gdyby nie fakt, że choć tajemniczy włamywacz musiał być...

Jak dla mnie dobra obyczajówka.

Dyskusje

• Chcę w prezencie
  • 2014
  • 2013
  • P.D. Baccalario
  • Wygrane
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Skradziony obraz