Kod Lyoko. Tom 2. Bezimienne miasto

Okładka książki Kod Lyoko. Tom 2. Bezimienne miasto Jeremy Belpois
Okładka książki Kod Lyoko. Tom 2. Bezimienne miasto
Jeremy Belpois Wydawnictwo: Wydawnictwo Olesiejuk Cykl: Kod Lyoko (tom 2) opowiadania, powieści dla dzieci
opowiadania, powieści dla dzieci
Kod Lyoko (tom 2)
Kod Lyoko
Wydawnictwo Olesiejuk
2011-04-22
2011-04-22
kod wirus

Książka warta przeczytania, choć nie tak, jak kolejne części.
Dobrze, że kontynuacje są tłumaczone w Internecie, bo szkoda by było nie poznać dalszego biegu wydarzeń.
Jeśli ktoś by szukał trzeciej części: http://kodlyokopowrotxany.bnx.pl/viewpage.php?page_id=31
(Jest rozważane wydrukowanie jakiejś liczby egzemplarzy)

Książka warta przeczytania, choć nie tak, jak kolejne części.
(Jest rozważane wydrukowanie jakiejś liczby egzemplarzy)

to nie ma prawa być tak dobre

to nie ma prawa być tak dobre

Jeremy, Aelita, Odd, Ulrich i Yumi myślą, że pokonali Xanę i raz na zawsze wyłączyli superkomputer... ale sie mylą. Zła istota, która zamieszkiwała Lyoko, dostała się do realnego świata i opanowała Evę Skinner, ich nową koleżankę ze szkoły. Podejrzany osobnik z dwoma groźnymi psami śledzi każdy ich ruch. Agent pracuje dla grupy terrorystycznej o nazwie Green Phoenix, która chciała dostać superkomputer w swoje ręce...
Data premiery była w wrześniu 2010 roku, ale z uwagi na mega rabat w Biedronce kupiłam tom 2 serii i postanowiłam go przeczytać jednym tchem. Sprawdzić czy warto. Cena 5zł za książkę to cena z nieba - może książka nie jest strasznie dobra, ale dla dzieci jest świetna pod względem rozwoju wyobraźni. Jeśli nie znacie serialu - a tym samym Wasze dzieci nie znają serialu to serdecznie polecam.

Wspaniały powrót do bajki mojego dzieciństwa, szkoda że takie krótkie i nie ma następnych części

Jak i pierwsza część bardzo mi się podoba ta książka. Jest naprawdę świetna!!! Polecam do przeczytania :D PS: czekam na następne części ;)

Uwielbiam ,,Kod Lyoko", więc podobało mi się. Zwłaszcza, że od kiedy pojawił się pierwszy tom tej serii miałam mega zaciesz. XD
Pojawia się tam nowa osoba. Przyjaciel z dawnych lat Aelity, był w niej zakochany; zazdrość Jeremiego (tam tam tam - upiorna muzyka).
Zaskoczyło mnie, że Odd znalazł ślad o matce Aelity. Jednak potem Xana wszedł w jego ciało i wrócił do szkoły (równocześnie Evą, jak i Oddem). No i jeszcze odkrycie kolejnego pomieszczenia z jego zawartością za tajnym pokojem przez Aelitę (wszystko się kreci wokół niej???). Więc czekam na kolejne tomy tej serii po polsku! :)

Na prawdę świetna książka! Gorąco polecam.

Na prawdę świetna książka! Gorąco polecam.

• Kod Lyoko
  • Posiadane (książki)