Kod Lyoko. Tom 2. Bezimienne miasto

Jeremy Belpois Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk Cykl: Kod Lyoko (tom 2) opowiadania, powieści dla dzieci
Kod Lyoko
Firma Księgarska Olesiejuk
kod wirus
Kod Lyoko
Kod Lyoko (tom 2)
opowiadania, powieści dla dzieci
kod wirus

Książka warta przeczytania, choć nie tak, jak kolejne części.
Dobrze, że kontynuacje są tłumaczone w Internecie, bo szkoda by było nie poznać dalszego biegu wydarzeń.
Jeśli ktoś by szukał trzeciej części: http://kodlyokopowrotxany.bnx.pl/viewpage.php?page_id=31
(Jest rozważane wydrukowanie jakiejś liczby egzemplarzy)

Jeremy, Aelita, Odd, Ulrich i Yumi myślą, że pokonali Xanę i raz na zawsze wyłączyli superkomputer... ale sie mylą. Zła istota, która zamieszkiwała Lyoko, dostała się do realnego świata i opanowała Evę Skinner, ich nową koleżankę ze szkoły. Podejrzany osobnik z dwoma groźnymi psami śledzi każdy ich ruch. Agent pracuje dla grupy terrorystycznej o nazwie Green Phoenix, która...

Wspaniały powrót do bajki mojego dzieciństwa, szkoda że takie krótkie i nie ma następnych części

Na półkach: , , , ,

Jak i pierwsza część bardzo mi się podoba ta książka. Jest naprawdę świetna!!! Polecam do przeczytania :D PS: czekam na następne części ;)

Uwielbiam ,,Kod Lyoko", więc podobało mi się. Zwłaszcza, że od kiedy pojawił się pierwszy tom tej serii miałam mega zaciesz. XD
Pojawia się tam nowa osoba. Przyjaciel z dawnych lat Aelity, był w niej zakochany; zazdrość Jeremiego (tam tam tam - upiorna muzyka).
Zaskoczyło mnie, że Odd znalazł ślad o matce Aelity. Jednak potem Xana wszedł w jego ciało i wrócił do szkoły...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Na prawdę świetna książka! Gorąco polecam.

Dyskusje

• Kod Lyoko