Zimowy Wilk

Holly Webb Wydawnictwo: Zielona Sowa Seria: Zaopiekuj się mną! literatura dziecięca
The Winter Wolf
angielski
Patryk Dobrowolski
Zaopiekuj się mną!
zwierzęta

"Zaopiekuj się mną" to cudowna seria dla dzieci pełna pozytywnych emocji i ciepła. Każda z książek opisuje przygody innych bohaterów tak, że nie trzeba czytać części po kolei, co jest dużym plusem.

"Zimowy wilk" jednak wyróżnia się z pozostałych części serii.
Główną bohaterką książki jest Amelia która, przyjeżdża z mamą i siostrą do starego rodzinnego domu, by spędzić...

Książka super, wzruszająca i w ogóle, ale jedno mnie zastanawia...Jak ona mogła uratować tego wilka w dalekiej przeszłości skoro te wszystkie wydarzenia w przeszłości już przeszły. Skoro cofnęła się do tej przeszłości i uratowała tego wilczka to musiała zmienić przeszłość i dalsze losy szczenięcia i jej rodziny.

Jest to bardzo fajna książka.Opowiada ona o dziewczynce o imieniu Amelia.Przenosi się ona do dawnych czasów i pomaga pewnemu chłopcowi odnaleść mamę małego wilczka.🐾🐾🐾🐾

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Śliczna książka. :)

Ta książka jest inna niż wszystkie z tej serii. Jest tak samo szczególnie ozdobiona przy początku rozdziału jak ,,Niedźwiadek polarny ''. Jest bardziej przygodowa niż inne. Jest mniej dziecinna niż inne. Jednym słowem jest inna.

Dyskusje

• Dla dzieci