Pradawna tajemnica kwiatu życia. Tom II

Drunvalo Melchizedek Wydawnictwo: Wydawnictwo Centrum ezoteryka, senniki, horoskopy
The ancient secret of the flower of life. Volume II
Wydawnictwo Centrum
ezoteryka magia okultyzm
The ancient secret of the flower of life. Volume II
ezoteryka, senniki, horoskopy
ezoteryka magia okultyzm

Poprzednią część czytałam z zainteresowaniem, lecz to, co znalazłam tutaj, było dla mnie jedynie (niby matematycznym, ale jednak) bełkotem, który brzmi skomplikowanie, a niewiele wnosi do mojego życia. Nie do końca mnie przekonało, że warto zajmować się zagadnieniem merkaby.

Żeby odnaleźć coś faktycznie użytecznego i się na tym skupić - jeszcze nie jestem na tym etapie....

"II tom w jeszcze głębszy sposób bada święty wzorzec Kwiatu Życia, który jest źródłem wszelkiej fizycznej formy. Przedstawione zostały w nim proporcje ludzkiego ciała, szczegóły ludzkiej świadomości, rozmiary i odległości między gwiazdami, planetami i księżycami, a nawet twory ludzkości, aby ukazać ich źródło w tym pięknym i świętym wzorcu."
* Ujawnienie informacji...

Dająca do myślenia.