Zdążyć przed śmiercią

Okładka książki Zdążyć przed śmiercią P.J. Tracy
Okładka książki Zdążyć przed śmiercią
P.J. Tracy Wydawnictwo: Świat Książki Cykl: Wspólnicy (tom 3) kryminał, sensacja, thriller
Wspólnicy (tom 3)
Dead Run
Świat Książki
2009-10-21
2009-10-21
2005-04-21
Marta Klimek-Lewandowska
zdążyć przed śmiercią tracy

Książka na pewno jest interesująca od początku do połowy. Potem powoli wszystko zaczyna się wyjaśniać i choć zawsze nadchodzi taki moment, to tutaj zabrakło trochę zaskoczenia, ponieważ wiele sytuacji dało się przewidzieć. Czytało się dobrze, ale zabrakło efektu wow. Było kilka sytuacji na tyle ciekawych, że aż nie mogłem się oderwać od książki, ale im bliżej końca, tym bardziej się męczyłem, gdyż wszystko już przewidziałem.

Ciekawe, zaskakujące zwroty akcji, ogólnie pozytywnie choć nie skradła mojego serca ta książka.

Fabuła całkiem ciekawa, ale troszkę irytował mnie sposób narracji - często odczuwałam próby tworzenia jakiś sentencji, podniosłych myśli, a zabrakło wartkości akcji.

Pomysł na fabułę ciekawy, niestety wykonanie bardzo przeciętne.. z braku innej lektury można przeczytać, ale nie oczekujcie arcydzieła..

• Amerykańskie
  • Allegro antykwariaty
  • Własne
  • Na wymianę/sprzedaż

Dodaj cytat z książki Zdążyć przed śmiercią