Thinking about Logic: An Introduction to the Philosophy of Logic

Data 1. wydania:
angielski
9780192892386
Oxford University Press
Logika filozofia filozofia logiki filozofia języka filozofia formalna prawda znaczenie wynikanie paradoks
filozofia, etyka
angielski
9780192892386
OPUS

Okładka książki The Cambridge Companion to Medieval Logic E. Jennifer Ashworth, Julie Brumberg-Chaumont, Margaret Anne Cameron, Laurent Cesalli, Elizabeth Coppock, Catarina Dutilh Novaes, Khaled El-Rouayheb, Ahmad Hasnawi, Wilfrid Hodges, Christoph Kann, Gyula Klima, Henrik Lagerlund, Stephen Read, Riccardo Strobino, Paul Thom, Sara L. Uckelman, Ian Wilks, Mikko Yrjönsuuri
8,0
The Cambridge ... E. Jennifer Ashwort...
Okładka książki Intentionality, Cognition, and Mental Representation in Medieval Philosophy Susan Brower-Toland, Russell Friedman, Christopher Grellard, Joshua P. Hochschild, Elizabeth Karger, Peter King, Gyula Klima, Henrik Lagerlund, Stephan Meier-Oeser, Claude Panaccio, Martin Pickavé, Giorgio Pini, Olaf Pluta, Stephen Read, Jack Zupko
8,0
Intentionality... Susan Brower-Toland...