Confucius: Philosophy in an Hour

Paul Strathern Wydawnictwo: HarperCollins Seria: Philosophy in an Hour filozofia, etyka
Data 1. wydania:
angielski
HarperCollins
filozofia, etyka
angielski
Philosophy in an Hour

Po zapoznaniu z kilkoma lekturami „History in an Hour” postanowiłem sięgnąć teraz po tytuł z serii „Philosophy in an Hour”. Ucieszyłem się, że jest też seria o filozofii, zrobiona na wzór o historii. Serie o filoyofii postanowiłem rozpocząć od Konfucjusza. Mocno intryguje mnie kultura chińska.
O Konfucjuszu i jego filozofii miałem dość małe pojęcie. Nawet nie widziałem...

• Bardzo
  • Filozofia i logika