Furnace Epilogue

Okładka książki Furnace Epilogue
Alexander Gordon Smith Wydawnictwo: Faber and Faber Cykl: Escape From Furnace (tom 5.5) horror
19 str. 19 min.
horror
Escape From Furnace (tom 5.5)
Faber and Faber
2011-01-01
Data 1. wydania:
2011-01-01
19 min.
angielski

Na półkach: , , , , ,

"So, from up here in the mountains, I say goodbye.
My name is Alex Sawyer.
And I am free."

Jeden z najpiekniejszych epilogów jakie kiedykolwiek powstały. Ciesze się, że Alexander Gordon Smith zdecydował się go napisać, mimo iż jest słodko-gorzki to przez to własnie jeszcze wspanialszy. Nie wyobrażam sobie, żeby mógł być inny. Już tęsknię za bohaterami bardziej niż bym tego chciała.

"So, from up here in the mountains, I say goodbye.
My name is Alex Sawyer.
And I am free."

Niesamowity epilog do niesamowitej serii, sam już trochę tęsknię za bohaterami.

Niesamowity epilog do niesamowitej serii, sam już trochę tęsknię za bohaterami.

Dodaj cytat z książki Furnace Epilogue