Star Wars Rebels. Servants of the Empire: The Secret Academy

Jason Fry Wydawnictwo: Disney Lucasfilm Press Cykl: Servants of the Empire (tom 4) Seria: Star Wars fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
Disney Lucasfilm Press
star wars jason fry servants of the empire
Servants of the Empire (tom 4)
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
Star Wars
star wars jason fry servants of the empire

Całkiem dobre zakończenie niezłej serii młodzieżowej. Kto by pomyślał, że jej początkiem będzie najgorszy odcinek "Rebels" z pierwszego sezonu (jedyny, który mi się zupełnie nie spodobał, swoją drogą), a historia okaże się ciekawa i trzymająca w napięciu nie tylko dla rzeczonej młodzieży ;)

• Star Wars
  • Star Wars