Tajna broń III Rzeszy. Lotnictwo - Artyleria - Marynarka - Broń pancerna

Roger Ford Wydawnictwo: militaria, wojskowość
9788364252006
militaria, wojskowość
9788364252006

Opracowanie będące ciekawym przekrojem, przez głównie niezrealizowane niemieckie projekty broni z okresu II wojny światowej. Odrzutowe myśliwce, niewykrywalne bombowce w kształcie latającego skrzydła, bomby naprowadzane na cel z podglądem z kamer, międzykontynentalne pociski balistyczne ... nie to nie opis amerykańskiego arsenału z pustynnej burzy lecz ambitne projekty...

• Historia
  • II wojna - ogółem
  • II wojna światowa
  • Poszukuję (głównie e-book n/k)