Umiejętność obcowania z ludźmi

Okładka książki Umiejętność obcowania z ludźmi
Les Giblin Wydawnictwo: poradniki
poradniki

Krótkie i treściwe. Jednak za mało..

Krótkie i treściwe. Jednak za mało..

Dla mnie to jest książka bardziej na temat tego jak robić dobre wrażenie, jak się innym przypodobać, niezależnie od tego czy to jest szczere czy nie.

W książce zostały zebrane ogólne prawdy i nie ma w niej nic nowego i odkrywczego, ale uważam, że warto ją przeczytać. Czyta się łatwo i przyjemnie.

Dodaj cytat z książki Umiejętność obcowania z ludźmi